Do wylicytowania jest kompleksowa diagnoza ortoptyczna i badanie okulistyczne dziecka w nowoczesnym gabinecie Fundacji Zobaczyć Jutro w Warszawie!

Fundacja Zobaczyć Jutro istnieje od 2013 roku. Nasz gabinet okulistyczny i ortoptyczny jest zlokalizowany w centrum Warszawy. Współpracują z nami dyplomowane ortoptystki oraz lekarze okuliści z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, na co dzień pracujący w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani faktem, że WOŚP gra w tym roku na rzecz diagnostyki i leczenia wzroku dzieci!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszej aukcji. W ramach wygranej dziecko zostanie poddane kompleksowej diagnozie ortoptycznej i badaniu okulistycznemu w naszym gabinecie okulistycznym i ortoptycznym w Warszawie. Łączna wartość przeprowadzonych badań to ok. 320 zł.

Życzmy powodzenia w licytacji wszystkim uczestnikom aukcji!

LINK DO AUKCJI: https://allegro.pl/oferta/diagnoza-ortoptyczna-badanie-okulistyczne-dziecka-11808557436

GDZIE ZNAJDUJE SIĘ NASZ GABINET?

Jesteśmy zlokalizowani w samym sercu Warszawy, nasz gabinet znajduje się na 21. piętrze w Babka Tower przy Rondzie Radosława. Dokładny adres:

Al. Jana Pawła II 80/130
Babka Tower 21. piętro, klatka G
00-175  Warszawa

JAK SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ, GDY WYGRASZ AUKCJĘ?

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 13.00 – 20.00. Najlepiej napisz do nas na e-mail: biuro@zobaczycjutro.org albo zadzwoń: kom. 692 018 140, tel. 22 266 09 95.

JAK USTALAMY TERMIN?

Oczywiście termin ustalamy z wyprzedzeniem dla komfortu Pacjenta i jego rodziców/opiekunów, aby wizyta w naszej Fundacji odbyła się w dogodnym dla Was terminie.

Przyjmujemy pacjentów od poniedziałku do piątku w godz. 13:00 – 20:00.

CO DOKŁADNIE SKŁADA SIĘ NA KOMPLEKSOWĄ DIAGNOZĘ ORTOPTYCZNĄ I BADANIE OKULISTYCZNE?

– DIAGNOZA ORTOPTYCZNA: https://zobaczycjutro.org/diagnoza-ortoptyczna-warszawa/  

W trakcie diagnozy ortoptycznej, dyplomowany ortoptysta dokona kompleksowej oceny parametrów wzrokowych dziecka (tj. ostrość wzroku do dali i do bliży, ruchomość gałek ocznych, występowanie zeza ukrytego i jawnego, widzenie przestrzenne, akomodację i ruchy sakkadowe, zakres konwergencji, różnicowanie kolorów, stopień rozwoju widzenia obuocznego, punkt bliży konwergencji (PBK), kąt zeza za pomocą synoptoforu). Taka diagnoza trwa ok. 30 minut.

Opiekun prawny dziecka otrzymuje od ortoptysty wynik przeprowadzonej diagnozy na piśmie, w formie papierowej. Dodatkowo, podczas spotkania ortoptysta omawia wynik przeprowadzonej diagnozy.

– BADANIE OKULISTYCZNE: https://zobaczycjutro.org/badanie-okulistyczne/

Badanie okulistyczne (wraz z zakropieniem oczu dziecka) jest zawsze przeprowadzane przez lekarza okulistę. Łączny czas badania to około 60 minut.

Posiadamy profesjonalny sprzęt do przeprowadzania diagnostyki i konsultacji okulistycznych nawet u najmłodszych, kilkumiesięcznych dzieci.

_______________________________

Zachęcamy do obejrzenia filmiku na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCiaq2fVF5Kzu38dxYmed7Eg/videos, gdzie w skrócie nasza Dyplomowana Ortoptystka, Ewa Łukawska, opowiada np. na czym polega diagnoza ortoptyczna. Na naszym kanale znajdują się również filmiki, gdzie prezentujemy wybrane ćwiczenia ortoptyczne.

Więcej o działalności Fundacji Zobaczyć Jutro na naszej stronie: www.zobaczycjutro.org.

Przez cały rok niestrudzenie pracujemy, aby każde dziecko mogło ZOBACZYĆ wszystkie kolory JUTRA! 

Zespół Fundacji Zobaczyć Jutro

 

blank

blank

blank

 

blank