Nasza grupa na Facebooku: WZROK DZIECI – OKULISTA DZIECIĘCY, ORTOPTYSTA istnieje od ponad 3 lat. Obecnie należy do niej już 650 osób! W sierpniu opublikowaliśmy kilkanaście wpisów, co jest żywym dowodem na to, że wielu Rodziców potrzebuje wsparcia w sytuacji, gdy coś dzieje się ze wzrokiem ich dziecka.  To miejsce, gdzie z innymi rodzicami możecie wymieniać się doświadczeniami związanymi z zaburzeniami wzroku u dzieci. Wielu z Was uzyskało tutaj pomoc, a dzięki zaangażowaniu i przyjaznemu nastawieniu uczestników dyskusji na grupie panuje wspaniała atmosfera.

Zachęcamy do dołączenia do naszej grupy! –> WZROK DZIECI – OKULISTA DZIECIĘCY, ORTOPTYSTA 

———

Drodzy Rodzice, zapraszamy do naszych gabinetów na wizytę okulistyczną, diagnozę ortoptyczną oraz na ćwiczenia ortoptyczne i pleoptyczne. Informacje o wolnych terminach wizyt uzyskacie pod nr tel.: 266 09 95  w godzinach 13:00-19:00 lub pisząc do nas na adres: biuro@zobaczycjutro.org.

UWAGA! Przed przybyciem na umówioną wizytę prosimy o zapoznanie się z nowymi zasadami, które obowiązują podczas każdej z wizyt w naszej siedzibie: https://zobaczycjutro.org/wp-content/uploads/2020/04/zasady-fundacja-covid-19-v1.pdf.