Chcielibyśmy Wam serdecznie podziękować za pozytywne opinie, które napisaliście o nas w tym roku! Zawsze taka pozytywna ocena naszej pracy i starań jest dla nas niezwykle miła oraz jest najlepszym motywatorem do dalszych starań i działań w przyszłości. Jeśli macie jakieś sugestie i pytania dotyczące naszej pracy oraz naszej działalności piszcie do nas na adres: biuro@zobaczycjutro.org.

Nasza Fundacja istnieje dla dzieci i najważniejsze jest to, aby czuły się komfortowo podczas badań i dobrze wspominały wizyty u nas 🙂

Poniżej galeria z wybranymi opiniami:

W Fundacji Zobaczyć Jutro przeprowadzamy kompleksowe badanie okulistyczne,  diagnozy ortoptyczne oraz ćwiczenia ortoptyczne i pleoptyczne. W naszym gabinecie okulistycznym mamy również możliwość zbadania wzroku niemowląt. Współpracujący z Fundacją lekarze okuliści, to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. W naszym gabinecie okulistycznym dysponujemy m.in. nowoczesnym autorefraktometrem z keratometrem Retinomax Kplus3, który umożliwia przeprowadzenie badania okulistycznego nawet kilkumiesięcznym dzieciom.

blank

Nasza Dyplomowana Ortoptystka Anita pokazuje nowoczesny autorefraktometr z keratometrem: Retinomax Kplus3

Przypominamy, że w sytuacji, kiedy rodzic zauważy coś niepokojącego w narządzie wzroku u dziecka np. zez – zaleca się konsultację okulistyczną już po 4. miesiącu życia dziecka. W pozostałych przypadkach, gdy nie ma wskazań czy objawów do wcześniejszego badania – pierwsze badanie okulistyczne dziecka powinno być przeprowadzone około 4. roku życia.

Informacje o wolnych terminach wizyt uzyskacie pod nr tel.: 692 018 140 lub 22 266 09 95 w godzinach 13:00-20:00 lub pisząc do nas na adres: biuro@zobaczycjutro.org.

ZAPRASZAMY!