—–Cyber Marian nosi pingle, a TY?—–

[!UWAGA! SZUKAMY PARTNERÓW ONLINE AKCJI. YOUTUBERZY, BLOGERZY również mogą się zgłaszać! Niech dzieje się, a zasięg akcji przekroczy kilka MILIONÓW! Zgłoszenia proszę przesyłać na: ——————]

Kampania Pingle Noszę, to wyjątkowe przedsięwzięcie dla Nas. Od czego by tu zacząć naszą opowieść?


Pomysł na to, aby zorganizować akcję charytatywną zrodził się, dzięki temu, że Cyber Marian i zespół SOCZEWKI nagrali mega fajną piosenkę, w refrenie której rozbrzmiewają słowa: „…pingle noszę”.
Pewnego dnia odezwał się do nas Marek i opowiedział o tym, jak powstał klip. Poszukiwania Fundacji, która mogłaby włączyć się do wspólnego projektu troszkę trwały. Zrządzenie losu sprawiło, że wybór padł na nas! Bez wahania zgodziliśmy się na współpracę! Małgosia Miecznikowska (nasza Office Manager) powiadomiła mnie o całym zajściu i przekazała informacje. Piosenka powstała przy współpracy Cyber Mariana – chyba każdy kojarzy, prawda? 😉 – i dzieciaków ze Szkoły Podstawowej nr 69 na ul. Wiktorskiej 73. w Warszawie.

Emoticon:Freepik
Spójrzcie, to screenshot z teledysku:

Śpiewa Maciek, grają Kuba i Paweł!
Akcję pilotuje nasz Content Manager – Joanna Derehajło aka Joannade. Zaproponowała, aby zorganizować konkurs, w którym będą mogli wziąć udział graficy, którzy ukończyli 18 lat. Po naradzie zdecydowaliśmy się, że KONKURS dla GRAFIKÓW na najlepszą koncepcję wizualną dla akcji charytatywnej Pingle Noszę, to świetna inicjatywa. Plakaty zachęcające do udziału w konkursie:

blank
blank
blank
Na odzew nie trzeba było długo czekać. Otrzymaliśmy ponad 50 zapytań, po czym 30 uczesnitków wstępnie zadeklarowało, że wypełni ZGŁOSZENIE KONKURSOWE i zgłosi się do udziału w konkursie. Do 30.09 swoje zgłoszenia nadesłało ok. 10 uczestników. Bardzo dziękujemy za tak duże zainteresowanie, to dało nam motywację do działania i uświadomiło, że akcja ma sens! Swoje prace prace konkursowe nadesłało 6 UCZESTNIKÓW. Poniżej prezentacja i prace każdego z nich (jeszcze jedną mini-wizytówkę Oli dodamy dzisiaj wieczorem):

MAŁGOSIA KACZMAREK – Emka-design Małgorzata Kaczmarek

blank

blank

ANNA PATOKA – PATOKASTUDIO.COM

blank

blank

MGR ZUZANNA KONIECZNA-CZERWINSKA

blankblank

blankblank
blank
MARTA PAWŁOWSKA

blank

Plakat zaprojektowany przez Martę:

blank

PATRYK MARTUŚ – DIZART.PL

blankblank

Patryk nadesłał prace w dwóch kategoriach:

KATEGORIA I: ULOTKA

blank blank

KATEGORIA II: PLAKAT

blankblank

blank
ALEKSANDRA WOJNAROWICZ AW design

blank

Aleksandra zrobiła dwie wersje plakatu:

blank
blank
 

Więcej szczegółów, dotyczących akcji charytatywanej Pingle Noszę dodamy w tym tygodniu na nasz Fanpage.

Wyniki (po naradzie naszego zespołu w składzie: Bożena Morawska – Wiceprezes Fundacji Zobaczyć Jutro, Joanna Derehajło – Koordynator i Content Manager akcji i kampanii Pingle Noszę, Małgorzata Miecznikowska – Office Manager), ogłosimy dzisiaj na Facebooku pomiędzy 20:00 a 22:00.

SZUKAMY PARTNERÓW ONLINE AKCJI. YOUTUBERZY, BLOGERZY również mogą się zgłaszać! Niech dzieje się, a zasięg akcji przekroczy kilka MILIONÓW! 

Pozdrawiamy!

—–Cyber Marian nosi pingle, a TY?—–

Fundacja Zobaczyć Jutro i Cyber Marian zapraszają do udziału w akcji charytatywnej PINGLE NOSZĘ. #KAMPANIA Pingle Noszę ruszy w pierwszym kwartale 2018. roku! Tymczasem: możecie już dodawać swoje selfie w okularach na #INSTA z hashtagiem: #PingleNoszę!

–> Załóż okulary, zrób sobie selfie bądź nagraj krótki filmik – pokaż innym, że pingle są cool! Dodaj na Insta z hashtagiem: #PingleNoszę

Piosenka pt. „Pingle Noszę” pojawi się w styczniu 2018 r. na oficjalnym kanale Cyber Mariana!

—–Cyber Marian nosi pingle, a TY?—–