27 kwietnia 2015

Już w najbliższy week-end 30-31 maja zapraszamy na kolejną akcję bezpłatnych przesiewowych badań wzroku dzieci. Tym razem jesteśmy w Centrum Handlowym Reduta. 

Na badania zapraszamy dzieci w wieku 5-12 lat wraz z rodzicem/opiekunem prawnym.

Badania wzroku dzieci przeprowadzamy w godzinach od 10:00 do 18:00 przez sobotę i niedzielę. CH Reduta, Al. Jerozolimskie 148 (teren food court)

W ramach badania przesiewowego  wzroku zbadamy:

1.ostrość wzroku do dali i bliży, 2.cover test, 3.widzenie obuoczne (za pomocą synoptofora), 4.widzenie przestrzenne (test TNO, Motyl) 5.poczucie widzenia barw (test Matsubary).

Dzieci, u których stwierdzono nieprawidłowy wynik co najmniej jednego z testów przesiewowych wzroku zaprosimy na dalszą diagnostykę: pogłębione badania okulistyczne i diagnozę ortoptyczną do naszego Gabinetu Leczenia Zeza i Niedowidzenia dla Dzieci w Warszawie na Ochocie przy ulicy Mochnackiego 10 I piętro,  tel.  22 266 09 95

ZAPRASZAMY!!!!20 kwietnia 2015 Za nami kolejna akcja bezpłatnych przesiewowych badań wzroku u dzieci, tym razem byliśmy w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie. Podczas dwóch dni wytężonej pracy udało nam się zbadać 145 dzieci. Część  z nich (45 dzieci) obejmiemy dalszą opieką okulistyczną lub ortoptyczną w naszym nowym gabinecie przy ulicy Mochnackiego 10. Mali pacjenci byli bardzo dzielni i chętnie poddali się badaniom. Warto było być z Wami, dziękujemy!!! Jednocześnie przypominamy, że każdy może wesprzeć naszą działalność dokonując darowizny na naszą Fundację https://zobaczycjutro.org/pl/wesprzyj-fundacje/ Państwa wsparcie pomaga nam organizować więcej tego typu akcji charytatywnych. Jeśli nie możecie Państwo z jakichś powodów nas wesprzeć prosimy o polubienie nas na naszym profilu Facebook i o pozytywny komentarz z naszych badań. Poniżej  fotorelacja z naszej Akcji, zapraszamy do obejrzenia!!!