25. PAŹDZIERNIKA Wkrótce odwiedzimy jedną ze szkół podstawowych w Warszawie i przeprowadzimy #BEZPŁATNE #BADANIA #PRZESIEWOWE dzieci w wieku 6-7 lat. Tym razem nasze Dyplomowane Ortoptystki: Anita Gutkowska i Ewa Młodawska będą badać dzieci z dwóch zerówek (ok. 40 dzieci) i z jednej pierwszej klasy (10 dzieci). KIEDY? –> 7. LISTOPADA GDZIE? –> SZKOŁA PODSTAWOWA NR 387 im. Szarych Szeregów na ul. Kasprzaka 1/3 w Warszawie. SZCZEGÓŁY: W ramach badań przesiewowych przeprowadzimy: – test akomodacyjno-konwergencyjny – ocenę ostrości wzroku do dali i do bliży, ruchomości gałek ocznych – określenie punktu bliży konwergencji (PBK) – badanie zeza ukrytego i jawnego – test różnicowania kolorów – badanie widzenia obuocznego – pomiar kąta zeza Po przebadaniu dziecka każdy Rodzic otrzyma pisemną informację dot. diagnozy i wyników badania oraz ewentualnych dalszych wskazań (np. konieczność wizyty u okulisty, czy odbycia cyklu ćwiczeń ortoptycznych pod okiem doświadczonego ortoptysty).W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt – najlepiej bezpośrednio na: biuro@zobaczycjutro.org. 20. PAŹDZIERNIKA

blank

Emoticon designed by FreepikFundacja Zobaczyć Jutro i Cyber Marian zapraszają do udziału w akcji charytatywnej PINGLE NOSZĘ. #KAMPANIA Pingle Noszę ruszy w pierwszym kwartale 2018. roku! Tymczasem: możecie już dodawać swoje selfie w okularach na #INSTA z hashtagiem: #PingleNoszę!Cyber Marian nosi pingle, a Ty?–> Załóż okulary, zrób sobie selfie bądź nagraj krótki filmik – pokaż innym, że pingle są cool! Dodaj na Insta z hashtagiem: #PingleNoszę Piosenka pt. „Pingle Noszę” pojawi się w styczniu 2018 r. na oficjalnym kanale Cyber Mariana! 18. PAŹDZIERNIKA OGŁOSZENIE ZWYCIĘZCY [KONKURS „Odpicuj akcję #PingleNoszę”] | Długo trzymaliśmy Was w niepewności, za co uprzejmie przepraszamy! Serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie! Każdy projekt z osobna znaczy dla nas naprawdę bardzo wiele. Musieliśmy podjąć decyzję i zdecydowaliśmy, że do współpracy nad oficjalną identyfikacją graficzną kampanii Pingle Noszę zaprosimy Annę Patokę Patoka Art Studio –> www.patokastudio.com.

blank

Jednocześnie pragniemy oznajmić, że ostateczny projekt promujący kampanię może się różnić od projektu konkursowego. Planujemy kilka wersji oraz pare grafik do celów mediów społecznościowych. Będziemy Was informować na bieżąco na naszym Fanpage’u. Oto pozostali uczestnicy „Odpicuj akcję #PingleNoszę” (GALERIA PROJEKTÓW): Małgorzata Kaczmarek EMKA-design Małgorzata Kaczmarek, Marta Pawłowska, Partyk Martuś www.dizart.pl, Zuzanna Konieczna-Czerwinska, Aleksandra Wojnarowicz AWdesign, Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy za udział w naszym konkursie! ZWYCIĘSKA PRACA:

blank

____________________________Cyber Marian nosi pingle, a Ty?____________________________ Fundacja Zobaczyć Jutro i Cyber Marian zapraszają do udziału w akcji charytatywnej PINGLE NOSZĘ –> Załóż okulary, zrób sobie selfie bądź nagraj krótki filmik – pokaż innym, że pingle są cool! Dodaj na Insta z hashtagiem: #PingleNoszę —> Piosenka pt. „Pingle Noszę” pojawi się w styczniu (2018 roku) na oficjalnym kanale Cyber Mariana!Szczegóły dot. akcji charytatywnej dodamy na naszego bloga w grudniu: www.zobaczycjutro.org/blog Tymczasem: możecie już dodawać swoje selfie w okularach na #INSTA z hashtagiem: #PingleNoszę! _____________________________________________________________________________________ 11. PAŹDZIERNIKA —> Aktualizacja dotycząca konkursu „Odpicuj akcję #PingleNoszę!”: Wszyscy uczestnicy konkursu nadesłali prace, co nas niezmiernie cieszy! Od jutra rozpoczniemy publikację projektów, każdego z osobna. Będziecie mogli poznać uczestników, dowiedzieć się czegoś więcej o nich ? Liczymy na Wasze wsparcie w postaci lajka, udostępnienia! W przyszłym tygodniu wybierzemy najlepszy projekt i ogłosimy zwycięzcę/zwyciężczynię! Aktualny #REGULAMIN dot. konkursu jest na naszym blogu: REGULAMIN (https://zobaczycjutro.org/pl/top-news-konkurs-dla-grafikow-odpicuj-akcje-charytatywna-pingle-nosze/)

blank