—–Cyber Marian nosi pingle, a TY?—–

Oficjalnie wystartował #KONKURS „Odpicuj akcję #PingleNoszę”. Do udziału zachęca znany YouTuber – Cyber Marian! Jeśli jesteś GRAFIKIEM FREELANCEREM, ARTYSTĄ RYSOWNIKIEM (AGENCJE INTERAKTYWNE/REKLAMOWE RÓWNIEŻ MOGĄ SIĘ ZGŁASZAĆ) i chcesz mieć swoją cegiełkę w fajnej akcji charytatywnej, to do dzieła! Na Wasze zgłoszenia czekamy do 30.09!.

/// INFORMACJA O KAMPANII: ///
Fundacja Zobaczyć Jutro i Cyber Marian zapraszają do udziału w akcji charytatywnej PINGLE NOSZĘ. KAMPANIA Pingle Noszę ruszy w pierwszym kwartale 2018. roku! Tymczasem: możecie już dodawać swoje selfie w okularach na #INSTA z hashtagiem: #PingleNoszę!
–> Załóż okulary, zrób sobie selfie bądź nagraj krótki filmik – pokaż innym, że pingle są cool! Dodaj na Insta z hashtagiem: #PingleNoszę

Piosenka pt. „Pingle Noszę” (Zespół SOCZEWKI feat. Cyber Marian) pojawi się w styczniu 2018 r. na oficjalnym kanale Cyber Mariana!
blankEmoticon designed by Freepik
—–Cyber Marian nosi pingle, a TY?—–
Krótki opis konkursu:

Projekt: ulotka i mini-plakat dot. akcji #PingleNoszę.
– 2 KATEGORIE do wyboru (dozwolone również kilka prac w ramach jednej kategorii): I. ULOTKA, II. PLAKAT
– Preferowany styl: kreskówkowy, rysunek, ale może też być eklektycznie: zdjęcia + rysunki bądź tylko zdjęcia
– Cel? Akcja charytatywna: Fundacja Zobaczyć Jutro we współpracy z Cyber Marianem (Cyber Marian). Kampania obejmie media tradycyjne i społecznościowe. Promocja piosenki „Pingle Noszę” z udziałem Cyber Mariana i Uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 69 w Warszawie oraz inicjatywa na Instagramie.

Cały czas rzeźbimy akcję i do promowania jej w necie przyłączy się prawdopodobnie: IZAK, co z naszym

Drodzy YouTuberzy – zapraszamy do współpracy i zaangażowania się w akcję! Wasza rola będzie polegała na tym, że po prostu nagrywacie krótki filmik, w którym zachęcacie do akcji charytatywnej i do umieszczania selfie w pinglach na Insta.

Bohaterami akcji charytatywnej będzie troje dzieci (w wieku szkolnym)i to dla nich będziemy zbierać fundusze na okulary korekcyjne!

Ze względu na dużą ilość zgłoszeń zdecydowaliśmy zorganizować konkurs i wybierzemy najlepszą koncepcję. Z autorem zwycięskiej pracy rozpoczniemy współpracę. Resztę projektów planujemy wyróżnić w dedykowanej galerii online + logotypy autorów jako uczestników wyzwania na osobnym slajdzie w piosence.

Przy wykorzystaniu grafik online: od razu promujemy też autora, czyli tag (do fanpage’a) będzie dodany. Na materiałach wydrukowanych możliwe logo autora jako partnera akcji. Logotyp pojawi się również pod koniec piosenki na YouTube (szczegóły do omówienia po rozpoczęciu współpracy).

Potrzebne materiały do wykonania projektów będą podsyłane tylko tym, którzy wyrażą chęć udziału w wyzwaniu – tj. wypełnią krótki formularz zgłoszeniowy i dostarczą go drogą e-mailową do 30. września.

Planowany termin nadsyłania prac: 10.10.
______________________________

Poniżej znajdują się MATERIAŁY DO POBRANIA:

–> ZGŁOSZENIE KONKURSOWE (ZAŁĄCZNIK NR 1 DO REGULAMINU): ZAŁĄCZNIK_NR_1_ZGŁOSZENIE-KONKURSOWE_Odpicuj akcję PingleNoszę-FZJ

Zgłoszenie należy wypełnić ręcznie, zeskanować lub zrobić zdjęcie i podesłać drogą e-mailow do 30. września na adres: media@zobaczycjutro.org.Czas na zrobienie PROJEKTU KONKURSOWEGO (PROJEKT KONKURSOWY,CZYLI: ULOTKA albo PLAKAT) jest do 10.10. Decyzja należy do Ciebie! To może być koncepcja, pomysł, projekt będzie konsultowany jeszcze ze Zwycięzcą. Zależy nam na dobrym pomyśle, a sprawy techniczne już będą ustalane po wejściu we współpracę.

–> REGULAMIN: I_REGULAMIN_KONKURSU_Odpicuj akcję PINGLE NOSZĘ_FUNDACJA_ZOBACZYĆ_JUTRO v 14.9.2017 —> KONIECZNIE ZAPOZNAJ SIĘ Z Regulaminem!

UWAGA: ZAŁĄCZNIK Nr 2 – ZAŁOŻENIA PROJEKTOWE I ZAŁĄCZNIK Nr 3 – BRIEF oraz grafiki potrzebne do wykonania projektu otrzymasz po dostarczeniu drogą elektroniczną wypełnionego ręcznie FORMULARZA KONKURSOWEGO (ZGŁOSZENIA KONKURSOWEGO – ZAŁĄCZNIK NR 1) na adres e-mailowy: media@zobaczycjutro.org.

Wszelkie zapytania możesz wysyłać do nas: na Facebooku i bezpośrednio na e-mail.

blank
Poniżej grafiki – dla inspiracji – dla Was:

 

blankEmoticon designed by Freepik

blank

TOP-NEWS-KONKURS-DLA-GRAFIKÓW-Odpicuj-akcję-charytatywną-Pingle-Noszę
________________
Grafika – buźki w okularkach projektu Freepik/Colorful faceswith glassesdesigned by Freepik